אודות המשרד

Story About Our Firm
אודותינו

הסיפור שלנו

תחום המקרקעין והנדל”ן הוא תחום מגוון, נרחב, הדורש יד מעודכנת אחת על הדופק המשתנה של השוק החי והדינאמי ויד נוספת המעוגנת בחוקים, בתקנות ובפסיקת בתי המשפט. 

משרדנו בעל התמחות מקצועית ממוקדת בתחום הנדל”ן והמקרקעין, ליטיגציה והמשפט המסחרי. המשרד מעניק ליווי מקיף ומגוון לפרוייקטי יוקרה, עסקאות וסוגיות נדל”ניות פרטיות ומסחריות (דוגמת התחדשות עירונית, פינוי-בינוי ועוד), החל משלב המו״מ והבדיקות המקדימות, ניסוח הסכמים ומסמכים נלווים, טיפול בהיבטי המיסוי וליווי העסקה עד השלמתה הסופית.

בנוסף, משרדנו מעניק ייעוץ וליווי משפטי שוטף לחברות ולעסקים בתחום דיני החברות והתאגידים וכן, שירותים של עריכת הסכמים מסחריים על כל סוגיהם.

העיקרון המוביל את המשרד הוא ‘הלקוח במרכז’. לאור עיקרון זה, אנו פועלים להיות קשובים ללקוח, ללמוד את צרכיו ומטרותיו, ובהתאם – לייצר עבורו את הפתרון המשפטי האופטימלי, בהתחשב בנסיבות המקרה.

לשם כך, אנו נשענים על ניסיון רב, ידע ומומחיות בתחומי המקרקעין השונים, בייעוץ וליווי של עסקאות נדל”ן שונות, פשוטות ומורכבות, וכן בליווי של הליכים משפטיים ייחודיים בתחום המקרקעין, ליטיגציה והמשפט המסחרי במעטפת שירותים רחבה וביצירתיות, המרכיבים פתרון מותאם-אישית לכל לקוח ולקוח.

המשרד חרט על דגלו מתן שירות מקצועי ללקוחותיו בסטנדרטים הגבוהים ביותר, תוך הענקת יחס אישי, אמינות וזמינות גבוהה.

משרד עורכי-דין

שמירת האינטרסים של הלקוח

הניסיון הפרקטי הרחב שנצבר במשרד בשילוב הידע המקצועי של צוות עורכי הדין, מאפשרים לנו לסייע ללקוח לקבל את ההחלטות הטובות ביותר בתהליך ולייצר עבורו את ההגנות הנדרשות בכדי לבצע עסקת מקרקעין בטוחה ומוצלחת

מקסום תוצאות

למשרד ניסיון מוכח בפתרון מורכבויות משפטיות ומגבלות בעסקאות מקרקעין וכן, ביצירת הישגים משמעותיים בהליכים משפטיים

תהליך מובנה ומותאם אישית

בכדי להגיע לתוצאות הרצויות ואף למקסם אותן, בונה המשרד מתווה ייחודי לכל עסקה, המבוסס על הנסיבות ועל אופיה הספציפי, תוך שימוש בחשיבה יצירתית. בעוד שלעיתים מדובר בתהליך מורכב או ארוך יותר, מטרתו להוביל בסופו של דבר להשגת התוצאה הרצויה

המשרד שלכם לעסקאות מקרקעין

תנו לניסיון שלנו לסייע לכם

office@madv.co.il
·   ראשון – חמישי 09:00-19:00